Profili i Sulejman Rexhepit në pikado

Një portal mjaft i lexueshëm dhe me shumë ndikim në shoqërinë shqiptare pa dyshim që është www.1kliklarg.com, i cili jo vetëm që ka botuar shkrime, intervista, fotografi e inçizime për BFI-në dhe uzrpatorin e saj, Sulejman Rexhepin por, shpesh ka dalur edhe me editoriale të veta mbi këtë problem që po rëndon mbi mbarë shoqërinë myslimane në Maqedoni. Portali në fjalë ka botuar qindra shkrime të llojeve të ndryshme, intervista, ese, informacione, të cilat kanë gjeneruar mijëra reagime e komentime nga muslimanët anekënd botës. Në vazhdim po i sjellim vetëm 200 tituj që ky portal shqiptar i botoi gjatë vitit 2018:12. Presidenca shqiptare në panik


13. Hajde dekorata presidenciale! Urdhëroni, të mira si patate14. Dy tallje të Metës në Presidencë


15. Skënderbeu do ta falte edhe Ilir Metën siç e fali Hamzanë dhe Moisiun


16. Suksese Afrim!


17. Për dallim prej Mulla Sulës, Skënderi dhe Naimi nuk e honepsin dot hajninë dhe korrupsionin


18. Samar-xhiu, “Mjeshtri i madh” i sekserizmit 19. Ferdinand Samarxhi me bindje raciste për islamin 20. Naim Tërnava: Mulla Sulë, kthema borxhin… 21. Eset Shaqiri: Të hyrat me rritje, pagat mujore me zbritje?! 22. BFI-ja në pikun e vlimit fatal 23. Politikat desruktive të Sulejman Rexhepit në raport me BFI-në


24. Gruevskin nuk e rrëzuan bombat e Zaevit por kolumnat që i shkruaja unë (Video)


25. Zeqiri thumbon reisin: “Kujdes mos t’ju përmende në kolumnë Mulla Sula, se ju rrëzon për një dakik”


26. Truri zombian i Sulejman Rexhepit


27. Sulejman Rexhepi si sprovë


28. Afrim Tahiri: Kosovë, urime 10 vjetorin e pavarësisë


29. Kush është familja e Sulejman Rexhepit


30. Xhamia e Prilepit si shpirti i Sulejman Rexhepit


31. Dosja “Burmali Xhamia” dhe “Xhamia e Prilepit” mbajnë vulën e Sulejman Rexhepit 32. Klubi antiislamist i Sulejman Rexhepit


33. Sulejman Rexhepi dhe hoxhallarët e tij homoseksualë


34. Pikniqet e egra të Sulejman Rexhepit


35. Për Mulla Sulën dehja me raki është “normë islame”?!?


36. Rrini larg Afrim Tahirit dhe dehuni me raki nëse doni të jeni mik me Mulla Sulën


37. Presidenti shtetëror i bisneseve private


38. Dënimi i Zotit


39. Mustafa Dauti dëshmi se Mulla Sula nuk i njeh normat islame 40. Me ç’normë islame lejohet sauna kolektive 41. “Tanku” i Gruevskit dhe “Tanket” e Mulla Sulës


42. “Zoti” i Rexhep Ziberit, “kryetar” i individ-shoqatës (VIDEO)


43. Dega e “shërbimeve sekrete maqedonase” në krye të imamëve të Shkupit


44. Shërbesa ndaj djallit me profil të Mulla Sulës


45. A është normë islame të “mbrohet” shkatërruesi i vërtetë i BFI-së46. Gjithçka në pikën zero rreth Xhamisë në Tophanë të Çairit 47. Java prëplotë me gafa e Sulejman Rexhepit 48. 
Nëntë Myftinjë i shkruajnë “reis” Sulejman Rexhepit 


49. Turqët po e shpëtojnë Teqen “Arabati Baba” nga kthetrat e Sulejman Rexhepit 50. Sulejman Rexhepi haxhin e llogarit si tezgë pazari 51. Intrigat e sëmura të Sulejman Rexhepit 52. A është Myftinia e Shkupit filiale e EVN dhe “Vodovod i kanalizacija” 53. Mustafa Dauti “antiterrorist”?!? Çka di dhia çka është taxhia! 54. Edhe ndërrimi i tezave është haram 55. Si i dekonspiroi Sulejman Rexhepi udbashët e “Lagjes së Trimave” 56. Gruevskizimi i Sulejman Rexhepit 57. Kukullat e Sulejman Rexhepit para efektit cunami të opozitës58. Mulla Sula në torishtë kumton dorëheqjen e vet 59. Kthimi i Mulla Sulës në origjinë 60. Teoria e Agim Mehmetit mbi relativitetin e Mulla Sulës 61. Filloi karavani i vjedhjes së Mustafa Dautit përgjatë tërë muajit Ramazan 62. Një “selak” reis si Mulla Sula 63. Mustafa Dauti kontrabandues i ndihmave humanitare 64. Mustafa Dauti më shumë po vjedh se po shpërndanë nga ndihmat humanitare 65. Një “humanist” shmeker si Mustafa Dauti


66. BFI-ja e Sulejman Rexhepit axhendë e liderëve të BE-së në Sofje


67. U ndez Mulla Sula (Foto dhe Video)


68. Mustafa Dauti u rras në hajni. Zoti ia theftë qafën!


69. Shirku i Sulejman Rexhepit


70. STOP budallallëqeve të Sulejman Rexhepit 71. “Shkupi 2014” vajton për një përmendore të Sulejman Rexhepit si shpëtimtar i Maqedonisë


72. Tahiri: Sulejman Rexhepi armiku më i madh...


73. Shaqiri: Do të ishte mirë që Mulla Sulën sa më shpesh ta shofim nëpër intervista të këtilla 74. Dikush ia mblodhi Sulejman Rexhepit


75. EDHE SULEJMAN REXHEPI KUNDËR FETO-S?! 76. Ku dhe pse iku sot Sulejman Rexhepi 77. Rreth Raportit të fundit të DASH mbi liritë fetare në Maqedoni78. Punëtorët e BFI-së i drejtohen ish-sekretarit të tyre, Afrim Tahirit80. Kur hajni klasik prezantohet si “ekspert kundër radikalizmit fetar”


81. Foli Zymbyl aga alias Muzemil Osmani


82. Ja pse Ali Ahmeti nuk shkoi në iftar te Zaevi


83. A po sabotohet Sulejman Rexhepi nga “kabineti” i vet84. Konsumimi profesional (burn-out) i Sulejman Rexhepit


85. Bardhyl Mahmuti halë në sy të policisë antishqiptare serbe, maqedonase dhe të Sulejman Rexhepit86. Bardhyl Mahmuti i përgjigjet Bashkësisë Islame të Maqedonisë87. Mulla Sula i vdiq edhe traditat fetare88. Në fitër Bajram Sulejman Rexhepi feston Kurban Bajramin (video)89. Sulejman Rexhepi: Unë isha, jam dhe do jem ky!


90. Kryeudbashi


91. Sulejman Rexhepi ia mësynë t’i kontrabandojë haxhilerët92. Sulejman Rexhepi garant i antikitetit të maqedonasëve gruevskianë93. Fol popull se Mulla Sula pordhi n’shishe94. Ushtari i djallit i drejtohet “Ushtrisë së Zotit”95. Vijnë reagimet e para nga të sapodiplomuarit në Medresenë Isa Beu96. Budallallëqe me bollëk97. Zekiri – Zaev debat për Bashkësinë Fetare Islame98. Sulejman Rexhepi në panik të madh99. Vdekja më e lehtë se frika nga e vërteta100. Eset Shaqiri: Besimtarët duan një institucion fetar të pastër101. Hoxhë Nijazi Fetahaj: “Besimtarët, ky zë i fuqishëm kundër zullumit”


102. Orhan Memedi: Prespektiva u takon gjeneratave të reja103. A punoi Sulejman Rexhepi sipas mësimeve të UDB-së


104. Sulejman Rexhepi shpëtimin e pret nga protestat e parakohëshme nën regjinë e tij105. Shaban Aziri: PËRSE TË MOS INSPEKTOHET BASHKËSIA FETARE ISLAME106. Bisedë me H. Afrim ef. Tahirin, udhëheqës i Lëvizjes opozitare për reforma në BFI të RM-së


107. Edhe një skandal i turpshëm i Sulejman Rexhepit


108. A ka fytyrë Sulejman Rexhepi109. Sulejman Rexhepi haxhilerët i përdorë “mish për top”110. Sulejman Rexhepi barrë e rëndë për Ali Ahmetin111. Bisnes-haxhi i Sulejman Rexhepit 112. “Mulla Sulo” dhe – gjithçka është e mundur113. Mulla Sula po bie në “istigfar”?!114. Hajde për hajër o Sulejman Rexhepi115. Sulejman Rexhepi një “nacionalist” me bateri116. Ikja e vogël e një kthimi të madh117. Sulejman Rexhepi ka nevojë millosheviqiane për një goditje fatale118. BFI-ja e Sulejman Rexhepit po vlon nga aparatet përgjuese119. Sulejman Rexhepi këto ditë shiti rreth 900 viza arabe për në haxh120. BFI-ja kasaptore apo mbrojtëse e interesave fetare121. Bruçaj dhe Tërnava leksion Sulejman Rexhepit për sjellje islame122. Një këmishë çmendie për Sulejman Rexhepin123. Të gjitha rrugët e Sulejman Rexhepit përfundojnë në xhehenem124. Kur Mustafë kurva shet moral125. Skandaloze: Rexhep Ziberi, kauboi i BFI-së, foli për islam!!!126. A i mori selamet Sulejman Rexhepi127. Sulejman Rexhepi si kampion i studimit të Universitetit të Uashingtonit128. 
Sulejman Rexhepi keqpërdoruesi më i madh i fesë në Maqedoni


129. Sulejman Rexhepi vrasës i mësimit fetar islam në Maqedoni130. Sulejman Rexhepi ka një kusht për referndumin?!?131. Fajtori ka një emër – Sulejman Rexhepi132. Sulejman Rexhepit po i pëlcet qafa134. Sulejman Rexhepi urrejtësi dhe i urryeri i pashoq135. Ai që e bekoi Nikolla Gruevskin, sot po ia bekon edhe veprat e tija antikombetare136. “HIXHRETI” i Sulejman Rexhepit137. Sulejman Rexhepi tallet me drenicakët138. Sulejman Rexhepi si borxhli139. Alioski: BFI-së i duhen reforma


140. Lëvizja Myslimane për Reforma në BFI është e hapur për të gjithë


141. “Makinat” në BFI po bluajnë dokumente!A thua pse dhe nga kush po frikësohet Sulejman Rexhepi142. Sulejman Rexhepi si karabiber


143. Agimi i Mulla Sulës si Gebelsi i Hitlerit


144. Fati i BFI-së në kornizat e Platfomës së Lëvizjes Myslimane për Reforma në BFI145. Referendumi do t’i hajë peshkaqenët e korrupcionit në Maqedoni


146. Agim Mehmetit kruarja e kularit i ka kaluar në ves
147. Aktualisht BFI-së i duhet një Zharko a një Mulla Sulë


148. Militarizmi si frikë paranojake e Sulejman Rexhepit149. Ne kemi thënë shumë më herët!150. Si i spiunon BFI-ja e Mulla Sulës aktivitetet e shërbimeve intelegjente151. Fahri Balliu dhe Sulejman Rexhepi provokojnë rrënimin e vlerës kombëtare – harmoninë ndërfetare152. Po zgjërohet koalicioni anti-Sulejman Rexhepi153. Sulejman Rexhepi po degjeneron në mungesë të “eshrefizmit”154. Sulejman Rexhepi i gëzohet vrasjes së gazetarit saudit155. LMR-ja mbajti takim në Kumanovë156. Kur mallkimi kamuflohet me ngjyrat e urimit157. LETRA PËRKRAHËSE SI FLETËLËSHIM I MULLA SULËS NGA PSIKIATRIA 158. Sulejman Rexhepi në panik të madh


159. Sulejman Rexhepit po i ikin nga kthetrat e tij organet e BFI-së?!


160. Mediat e vendit mos ta kritikojnë Sulejman Rexhepin por organet e drejtësisë që e lejojnë edhe më tej të shkaktojë skandale


161. Kombi humanitar që vidhet nga BFI-ja e Mulla Sulës


162. Një “Goli Otok” në shpirtin e Sulejman Rexhepit


163. Pas 30 viteve Sulejman Rexhepi del në Çarshinë e Vjetër


164. Ligjet e xhunglës në BFI-në e Mulla Sulës


165. Sulejman Rexhepi i quan gomar e kuaj hafëzlerët nga tradita (Video)


166. Mulla Sulës edhe Narcisi do t’ia kishte zili


167. Përforëcohen bindjet e korit diplomatik se Sulejman Rexhepi nuk është njeri të cilit duhet t’i besohet


168. Një ditë e pashpirt e Sulejman Rexhepit


169. Mulla “Zharkos” i është ndalur koha në komunizëm


170. Kur Sulejman Rexhepi mundohet ta shantazhojë Afrim Tairin


171. Sulejman Rexhepi u tmerrua nga kërkesa njerëzore e Afrim Tahirit


172. Kur i fëlliquri të ofendon (Video)


173. Bekuesit dhe ndihmuesit e Nikolla Gruevskit


174. Si mund të kuptojë i pakuptimti (Video)


175. Agim Mehmeti ndjehet i përmbushur në zemër me Mulla Sulën e kriminalizuar


176. Sulejman Rexhepi i bekoi bashkëpunëtorët e vet – le të përgatiten për azil gruevskian


177. Kush prej politikanëve shqiptarë e injoroi Sulejman Rexhepin


178. Asnjë njeri nuk është ishull, veçse Sulejman Rexhepi është “dërzhavë” në vete


179. Sulejman Rexhepi i refuzueshëm në çdo mexhlis179. 28 Nëntori shumë ters për abdallin, Sulejman Rexhepin180. Çkapo ndodhë me BFI-në e uzurpuar nga Sulejman Rexhepi


181. Agim Mehmeti “spero”-ja e Mulla Sulës stërplak


182. A E KANË SHQIPTARËT E MAQEDONISË “KASHOGIN” E TYRE


183. 
Në një vizitë zyrtare, Nënkryetari i Dijanetit të Turqisë a mund të llogaritet si turist privat?!184 Çka kur do të studiohet BFI-ja

185. Pse ka nevojë Sulejman Rexhepi për “armiq imagjinar”


186. Sulejman Rexhepi nuk është njeri, “ai është populli”


187. Sulejman Rexhepi “nëna” e skandaleve


188. Demant nga Ambasada e Katarit në Tiranë, del rrena e Sulejman Rexhepit


189. Një herë i manipuluar përjetë i manipuluar


190. Mulla Sula lutet: ma mbani bastardin


191. Pendimi i “zhëngër babës”


192. Amnestia


193. Skandaloze: Ja pse i shau e ofendoi arabët Sulejman Rexhepi


194. “Ëndërra e djallit” që bredhë brenda shtëpisë së “hoxhës” I. B.


195. Vetëlavdërimi si kompleks narcisoid


196. Universiteti i Kuvajtit nuk e harron studiuesin e vet të zellshëm Prof. Dr. IsmaiI Ahmetin


197. Procesi për reforma nuk ndalet, është lumë i rrëmbyeshëm


198. Krejt kaos


199. OH “Hilal” e vjedh EVN-në


200. Bisedë e fundvitit me h. Afrim ef. Tahirin, udhëheqës i Lëvizjes Myslimane për Reforma në BFI të RM-së